Adres

İZMİR ŞUBE İsmet Kaptan Mah. 1364. Sk No:14 Sema İş Merk. Kat: 3 Dai:302 ÇANKAYA / İZMİR

MANİSA ŞUBE 1. Anafartalar Mah. 1610 Sk. No: 3/C ŞEHZADELER / MANİSA

Telefon/Faks

Manisa Şube:

0 236 234 00 93

İzmir Şube:

0 232 450 02 02


0 554 774 89 62

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

   Hırsızların nereden çıkacakları ve ne gibi yöntemler kullanacakları bilinmemekle beraber, onlara karşı alınacak önlemler bellidir. Gelişen teknolojiler sadece insanların iyiliği amaçlı kullanılmamaktadır. Teknolojiyi kötü amaçları için kullanan hırsızların da sayıları sürekli artmaktadır. Hırsızların verebileceği zararların boyutu çok maliyetli olup mal kaybının da ötesine geçebilmektedir. Bu nedenle hırsız alarm sistemleri teknolojiyle beraber gelişmektedir. Firmamız da İzmir hırsız alarm sistemleri konusunda çözüm arayan herkese yardım etmeyi amaç edinmiştir.

   Ne yazık ki bulunulan kat sayısı, çelik kapı ya da pencere demirleri hırsızları evlerinizden ya da iş yerlerinizden uzak tutmak için yeterli değildir. Özellikle iş yerleri için hırsızlara karşı doğru önlemlerin alınması önem seviyesini arttırmaktadır. İzmir gibi Manisa alarm sistemleri konusunda da sizlerin sorularına cevap vermekteyiz ve size yardımcı olmaktayız.

Hırsız Alarm Sistemleri Kurdururken Neden Uzman Yardımı Almalısınız?

   Pek çok kişi gibi aklınıza gelen ilk çözüm internetten aldığınız ürünlerle kendi sisteminizi kurmak olabilir. Ancak doğru kurulmamış bir hırsız alarm sistemi yetersiz kalabilir ve beklediğiniz sonucu doğuramayabilir. Hırsızların giderek cesaretlendikleri bir gerçek.  Bundan birkaç yıl önce sahte kameralar ve göstermelik kurulan hırsız alarm sistemleri caydırıcı olabiliyordu. Ancak artık neredeyse her sistemin zayıf yönleri bilinmekte ve bunlara karşı teknikler geliştirilmektedir. Bu nedenle uzman şirketler de teknolojilerini sürekli ilerletmektedir.

      İş yeri sahibi olanlar için doğru firmayla çalışmaları önemlidir. Acemice kurulacak bir alarm sistemi, hırsızlar için olmayan bir alarm sistemidir. Uzmanlarımız detaylı araştırma ile sistemin kurulacağı noktaları belirleyip bir hırsız gibi düşünerek açıkları yakalayabilmektedir. Yıllardır içinde bulunduğunuz mekanlar olsa da sizin farkına varamayacağınız ancak hırsızların rahatlıkla girip çıkabilecekleri noktaları tespit edebilmektedirler.

Hırsız Alarm Sistemleri Pahalı mıdır?

    Profesyonel bir firmadan alınacak hırsız alarm sistemleri servisi sanıldığı kadar maliyetli olmamaktadır. Yıllardır edindiğimiz tecrübelerle İzmir hırsız alarm sistemleri konusunda alanında lider, sektöre yön veren firmalardan biri olmayı başardık. Evinize ya da şirketinize gelip ücretsiz keşif yaparak size farklı fiyat teklifleri içeren projelerimizi sunmaktayız. İhtiyacınız doğrultusunda sizin için en iyi olana sizinle birlikte karar veririz. Sitem kurulduktan sonra acil durumlarla sizinle irtibata geçecek 7 gün 24 saat çalışan bir çağrı ekibimiz de bulunmaktadır. Ücretlerimiz aylık ödeme şekliyle alınıp tüm bu servisleri kapsamaktadır.