Adres

İZMİR ŞUBE İsmet Kaptan Mah. 1364. Sk No:14 Sema İş Merk. Kat: 3 Dai:302 ÇANKAYA / İZMİR

MANİSA ŞUBE 1. Anafartalar Mah. 1610 Sk. No: 3/C ŞEHZADELER / MANİSA

Telefon/Faks

Manisa Şube:

0 236 234 00 93

İzmir Şube:

0 232 450 02 02


0 554 774 89 62

Kurumsal

Kurumsal

KAMERA SİSTEMLERİ

   Kamera sistemleri, ihtiyaç duyulan hemen yere kurulabilen güvenlik önlemlerinden biridir. Pek çok ihtiyaç ve güvenlik sorununa cevap olarak geliştirilmiş bu sistemler farklı fiyat ve kalite seçenekleriyle ihtiyaç duyan herkesin yardımına koşmaktadır. İzmir kamera sistemleri konusunda uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Hangi Durumlarda Kamera Sistemleri Kullanılmaktadır?

   Kamera sistemlerinin kullanım amacı olarak akla ilk gelen seçenek hırsızlara karşı mekan güvenliği olsa da bunun dışında pek çok güvenlik sorununa cevap vermektedirler. Bu durumlara verilebilecek en büyük örnek dadı kamera sistemleridir. Çalışan anne ve babalarının gün içinde çocuklarını bir bakıcıya bırakmaları gayet doğal bir durumdur. Ancak haberlerde her gün görülen bakıcı istismarı haberleri herkese güvenilmeyeceğinin en büyük kanıtı ve anne babaların endişelenmeleri için yeterli sebeplerdir. Bu nedenle gizli kamera yöntemiyle ebeveynler çocuklarının güvenlik ve sağlıkları hakkında istedikleri her an bilgi alabilmektedir. Buna benzer bir diğer neden de evde hasta birinin ya da evcil hayvanın bulunmasıdır. Tıpkı bir çocuk gibi aklınızın evde kalmasına sebep olabilecek her türlü durumun karşısında çözüm olarak kamera sistemleri önerilmektedir.

   Kişiler çok fazla seyahat ediyorlarsa da kamera sistemleri içlerini rahatlatacaktır. Bununla beraber yoğun iş temposuna sahip olan kişilerin unutkanlık veya aceleden kaynaklı ufak telaşları eve dönmelerine ve zaman kaybetmelerine sebep olabilmektedir. Mutfağa ve salona koyulabilecek kameralarla ocağın altını kapatıp kapatmadığını, ütüyü fişten çekip çekmediğini, evde yokken evine arkadaşlarının girip girmediğini merak eden kişilerin içi rahatlayacak ve günlük hayatlarına endişe duymadan devam edebileceklerdir. İzmir kamera sistemleri alanında liderliğimizi tüm bu detayları göz önünde bulundurarak korumaktayız.

Kamera Sistemlerinde Doğru Kamera Seçimi Nasıl Yapılır?

   Bu tür servislere ihtiyaç duyulduğunda profesyonel firmalardan destek almak en doğrusudur. Doğru teknolojik aletlerin seçimi ile minimum bütçe ile maksimum performans alınması mümkündür. Mesela kamera seçimi bilmeden yapıldığında iç mekan kamerası dış mekanda kullanıldığında hava şartlarına kamera dayanamayacak ve kısa sürede bozulacaktır. Aynı şekilde dış mekan kamerası iç mekanda kullanıldığında istenilen görüntü kalitesi ve netlik sağlanamayacaktır.

   Kamera sistemlerinin teknik özelliklerinin yanı sıra kayıt ve depolama gibi faktörler de önemlidir. Bu kayıt işlemleri kameraya uyumlu harici belleklerle yapılmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda yeterli kapasiteye sahip olmaları da önemli bir faktördür. Hızla gelişen şehirlerimizden olan İzmir’de de bu hizmetlere duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. İzmir’deki pek çok firma gibi Manisa kamera sistemleri arayışında olan değerli müşterilerimize yardım etmekteyiz.