Genel

Şehzadeler Laptop Servisi

Şehzadeşer Laptop Servisi

Şehzadeler Laptop Servisi marka bilgisayarlarınızın donanım, yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir il sınırlarında ikamet eden müşterilerimize yerinde Şehzadeler Laptop Servisi hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz merkez Manisa teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek İrtibat numaralarımızdan 0 236 234 00 93 – 0554 774 89 62   7 Gün 24 Saat Macbook Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size Şehzadeler Laptop Servisi olarak Manisanın Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz…

 

Şehzadeler Laptop Servisi Dizüstü bilgisayar olarak da adlandırılan notebooklar taşıma kolaylığı ve boyutları bakımından ideal bilgisayarlardır. Firmamız notebook tamiri konusunda teknik servis hizmeti vermektedir. Adaptör değişiminden bataryaya, ekran değişiminden klavye değişimine kadar pek çok sorun itina ile çözülmektedir. Teknik konularda üst düzey bilgi ve beceriye sahip olan ekibimiz, pratik çözümleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kaliteli işçilik ve hesaplı fiyatlarla hizmet sunan firmamız, orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyete sahiptir. Firmamız teknik servis olarak işçilik ve parça garantisi sunmaktadır Upgrade, yazılım ve donanım konusunda da derinleme bilgi ve tecrübe sahibi olan ekibimiz özenle hizmet sunmaktadır.


 

Macbook Lcd Değişimi Nasıl Yapılır?

Şehzadeler Laptop Servisi Aldığı darbe ya da çarpma sonucunda macbook ekran değişimi hizmeti sunan firmamız piksel hatalarında da uzman ekibiyle pratik çözümler geliştirmektedir. Malzemede ve işçilikte kaliteden taviz vermeyen ekibimiz garantili olarak ekran değişimi yapmaktadır. Orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyetimiz bulunmaktadır. Hesaplı fiyatlarla kaliteli değişim ve tamirat hizmeti sunmaktayız. Ekran değişiminin yanı sıra diğer donanım ve yazılım sorunlarında da uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Macbook’ların yanı sıra piyasada en çok tanınan macbooklar konusunda da hem yazılım hem de donanım bilgisine sahip olan ekibimiz hesaplı işçilik fiyatlarına sahiptir.Hemen irtibata geçerek macbooklarınızın sorunlarını birlikte çözelim. Size bir telefon mesafesindeyiz.

 

 

Macbook Klavye Değişimi Nasıl Yapılır?

Ahmetli Laptop Servisi Özellikle dizüstü bilgisayarlarda sıvı teması ya da mekanik problemlerden dolayı klavye değişimi lüzumlu hale gelebilmektedir. Bu bakımdan Laptop servisi olarak itina ile macbook klavye değişimi yapmaktayız. Parça kullanımında ve işçilikte kaliteden taviz vermeyen firmamız itinalı ve garantili bir biçimde tamirat hizmeti sunmaktadır. Her türlü macbook donanım arızası konusunda beceri ve deneyim sahibi olan ekibimiz yazılımdan kaynaklanan sorunlarda da bilgi sahibidir. Adaptör değişimi, batarya değişimi ve diğer donanım sorunlarınızda bizi arayınız. Laptop Servisi, Hesaplı işçilik ve parça fiyatlarımızla macbook sahibi müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve pratik çözümlerimizle siz değerli müşterilerimizin her türlü macbook problemlerinizi itina ile çözmekteyiz.

 

 


 

 

Laptop Batarya Değişimi

Şehzadeler Laptop Servisi Macbooklarda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi batarya değişimi şeklindedir. Zamanla kullanım ömrünü yitiren macbook bataryalarının yenisiyle değişmesi söz konusu olmaktadır.Uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden hesaplı fiyatlarla batarya, ekran, klavye ve adaptör değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Laptop Servisi, Teknik ekibimiz bir dizüstü bilgisayarın yaşayabileceği her türlü sorun karşısında bilgi ve deneyime sahip olarak hizmet sunmaktadır. Dizüstü bilgisayarınızın marka ve modeli ile uyumlu batarya çeşitlerimiz mevcuttur. Parça ve işçilik kalitesi bakımından iddia sahibi olan firmamız güler yüzlü ekibi, hem donanım hem de yazılım konusunda derinlemesine bilgi sahibidir. Her türlü macbook sorunlarınızı çözmemiz için arayın.

 

Laptopunuzu olabildiğince bataryası ile kullanmaya gayret etmelisiniz. Adaptör jack girişinden gelen direkt enerji bilgisayarınızı zamanla deforme edebilir. Aynı zamanda Laptop’unuzu ‘Şarja Takın’ uyarısı vermeden şarj edilmemeli ve tam dolmadan da şarjdan çıkarılmamalıdır. Bu gibi küçük ayrıntılara dikkat edildiği sürece batarya ömrü olabildiğince uzayacaktır. Arıza durumda ise bir telefon kadar uzağınızdayız.Batarya yerine tam oturmuyorsa zorlanmamalıdır. Çünkü batarya temas noktaları kırılabilir. 

 

Laptop unuzun üzerine herhangi sıvı bir madde döküldüğünde, sıvı temasını en aza indirmek amacıyla ilk olarak şarj jakını daha sonra bataryayı çıkarıp kurutunuz. Böylece sıvı temasını en az hasarla atlatmış olacaksınız.

Son olarak bataryanızın Laptop’unuzla uyumlu olması gerektiği gibi adaptör ile de uyumlu olması gerekmektedir. Laptop Bataryanızın maksimum kapasitesi zamanla deforme olur. Bu süreyi uzatmak ise yukarıda belirttiğimiz noktalarla mümkündür. Eğer Ahmetli Laptop Servisi desteği ararsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.  

 

 

Laptop Adaptör Değişimi

Laptop servisi Zaman içerisinde kullanımdan kaynaklanan nedenlerle notebooklarda adaptör değişimi zorunlu hale gelir. Kısa zamanda şarj eden adaptörler her dizüstü bilgisayar sahibinin temel ihtiyaçları arasında gelir. Macbooklarınızın marka ve modeline uygun adaptörlerimiz garantilidir. Firmamız adaptör değişiminin yanı sıra ekran değişimi, klavye değişimi, mousepad tamiri ve diğer konularda da teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca  olarak garantili parça kullanımı ve kaliteli işçilik konusunda iddialıyız. Tamirat konusunda da derinleme donanım bilgisine sahip olan firmamız yazılımdan kaynaklanan sorunlarınızda da itina ile hizmet vermektedir. Problem tespiti ve çözümünde tecrübeli bir teknik servisiz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve garantili ürün kullanımında da iddialıyız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button